+90 212 562 99 69

Sosyal Medyada Biz}

İnternette En Ucuz Fiyatlarla Alışveriş Yapmak
En Ucuz Fiyatlarla İnternetten Alışveriş Yapmak--- Uzun süredir İnternet üzerinden alışveriş yapmak en uygun fiyatlarla en iyi ürünleri almak anlamına gelmektedir--- En uygun fiyatlara nasıl alışveriş yapacağınızı iyi bir araştırma ile güvenli mağazalardan alışveriş yaparak sağlayabilirsiniz. Bunun için yıllardır güvenle hizmet veren net-alisveris.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Alışveriş sitelerinin kira, personel giderleri asgari seviyede olduğu için en uygun fiyatı verme konusunda oldkça avantajlıdırlar. Tasarruf yapma yöntemleri düşünüldüğünde internetten alışveriş, iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Eca Armatürler, Artema Punto Bataryalar, Vitra klozet kapakları, boya ve desen ruloları satışı yapan www.ugur-yapi.com mağazasının online satış sitesi olan www.net-alisveris.com dan rahatlıkla ucuz alışverişler yapabilirsiniz. www.net-alisveris.com sitemizde Batarya/Musluk Kategorisi altında tüm ürün çeşitlerini inceleyebilir ve en ucuz fiyatlarla Eca, Artema, punto markalarının ürünleri olan Banyo, eviye mutfak, lavabo bataryalarını ister üye olarak isterseniz tek seferlik alışveriş yapacaksanız garantili olarak en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Kuruluşumuzun 26. yılını kutladığımız UĞUR Yapı Malzemeleri geçmişi 1992 yılına dayanmaktadır. Esenler’de kurulan firmamız kısa sürede dürüst, ilkeli ve dinamik hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerimizin güvenini kazandı. 2013 yılından itibaren de online satışa “Net-Alisveris.com” ismiyle başladı.

Kuruluşumuz 13.06.2018 tarihinde UY UĞUR YAPI MALZEMELERİ LİMİTED ŞİRKETİ olmuştur.  Bundan sonra müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmek amacıyla UY Uğur Yapı Malz. Ltd. Şti. olarak yolumuza devam edeceğiz.

Vizyonumuz
UY Uğur Yapı Malzemeleri Ltd. Şti, müşteri memnuniyetini sağlamayı, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. UY Uğur Yapı Malzemeleri Ltd. Şti, müşteri memnuniyeti odaklı, dürüst, iş etiğine riayet, sosyal sorumluluk, temsil edilen firma menfaatlerine öncelik, rakip firmalarla her zaman mesafeli ve düzgün ilişkiler kurmayı kendisine rehber edinmiştir

Ticari ilişkilerde süreklilik ve devamlılığın sağlanmasına çalışılması

Kendi yaptığımız işi sürekli geliştirerek müşterilerimize avantajlar sağlanması

Temel amaçlarımızdandır.

 

Net alisveris.com