MARSHALL Sil-Pak Leke Tutmaz Duvar Boyası 2,5 Lt

MARSHALL Sil-Pak Leke Tutmaz Duvar Boyası

MARSHALL Sil-Pak Leke Tutmaz Duvar Boyası 2,5 L

Marshall Silikonlu Özel Mat 2,5 lt

MARSHALL Sil-Pak Leke Tutmayan, Ekstra Silinebilir, 10 kat daha fazla örtücülük.   2,5 lt

KOLAY TEMİZLENİR

Su bazlı, yüksek örtücülüğe sahip ,üstün yayılma gücü sayesinde rahat uygulanan, silikonlu ve yarı parlak görünümlü iç cephe boyasıdır. Marshall Sil-Pak, devrim niteliğinde leke tutmayan teknolojisi sayesi ve su itici özelliği sayesinde boncuklanma efekti yaratan, su bazlı silikonlu iç cephe boyasıdır.

Diğer özellikler

SU BAZLI

LEKE DAYANIMLI

RAHAT UYGULAMA

SILINEBILIR

Kat sayısı:

2 Kat

Kullanım detayları

Yüzeyleri hazırlama:

Konvansiyonel sıva, beton, brüt beton, sunta, gaz beton, tuğla ve eski boyalı yüzeylerde uygulanır

Boyama:

Alt yüzey işlemleri tamamlanmış (macun ve astar uygulanmış) temiz, kuru ve düzgün yüzeylere uygulanmalıdır. Mutlaka ambalaj üzerinde yazan inceltme oranına göre inceltilip, karıştırılarak homojen hale getirilmelidir. Uygulamaya hazır alana, önce, fırça yardımıyla kestirme işlemi yapılır ardından min. 2 kat halinde uygun rulo ile son kat boya uygulanır. Uygulamada rulo hareketlerinin tek yöne doğru olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama katları arasında ortam sıcaklığına bağlı olarak 2-4 saat beklenmelidir. Kestirmelerde bindirme yapılmamasına özen gösterilmelidir. Homojen ve daha örtücü yüzey elde etmek için rulo uygulamalarından, ortam sıcaklığına bağlı olarak 2-3 dk sonra, aynı rulo ile ve ruloya boya almadan boyanmış yüzeyin üzerinden geçerek “Tarama” işlemi yapılması tavsiye edilir.

Temizleme:

Silinebilir

 2016 Marshall İç Cephe Boyası Renk Kartelası
“Renklendir Hayatı” sloganı ile insanların hayatına renk katan Marshall, tüketicilerinin ihtiyaçlarına uygun ve hayatı kolaylaştıracak ürünlerine yenilerini ekledi. Üstün Ar-Ge çalışmaları ile geliştirilen ve kısa süre önce raflardaki yerini alan SİL-PAK ve Antibakteriyel, tüketicilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Bu sıra dışı ürünler bir boyadan beklenenin çok daha fazlasını sunarak evlere konfor, özgürlük ve güven getiriyor.
 

MARSHALL Sil-Pak Leke Tutmaz Duvar Boyası
MARSHALL Sil-Pak Leke Tutmaz Duvar Boyası

Marshall SİL-PAK ile önlemi duvarda alın
“Silip geçmek bu kadar kolaysa bizden bilin” diyen Marshall’ın hareketli yaşayan evler, çocuklu mekânlar için geliştirdiği, kolay temizlenen SİL-PAK sayesinde, duvarlara artık su bazlı ne dökülürse dökülsün lekesi kalmıyor. Üstün su itme özelliği ile de sıvılar boya üzerinde boncuklanma efekti oluşturarak, yayılmadan boncuklanarak akıyor ve dolayısıyla duvar boyası üzerinde oluşabilecek lekeleri de bu sayede minimuma düşürüyor. SİL-PAK’la boyanmış duvarlara dökülen kahve, çay, kola, meyve suyu gibi lekelere ek olarak toz, kir, ketçap ve hatta pastel boya ve ruj lekeleri de kolayca temizleniyor. Yepyeni leke tutmayan teknoloji ile geliştirilen ve kolayca temizlenen Marshall SİL-PAK, hareketli ve yaşayan evlerin vazgeçilmezi olmaya aday. Marshall SİL-PAK sayesinde anneler, artık duvarda oluşan ve engellenemeyen lekelerle çok daha kolayca mücadele ederek, evde geçirdikleri zamanlar da çok daha keyifli hale gelecek.

Bakterilere karşı %99 koruma Antibakteriyel’de 
Yeni Marshall Antibakteriyel Hijyen ise, yüksek örtücülüğe sahip, silinebilir bir boya. Hijyenin önem kazandığı mekânlarda kullanılmak üzere geliştirilen Marshall Antibakteriyel bu konuda, başta anneler olmak üzere hassas olan tüm tüketiciler için çok önemli bir ürün. Çünkü artık sadece duvar boyası ile de hijyenik bir ortam yaratmak mümkün hale geliyor. Antibakteriyel etkisi Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan testler sonucunda sertifikalandırılan ürün, içerdiği gümüş iyonları sayesinde, bakterilere karşı %99 koruma sağlamakla birlikte küf ve mantar oluşumuna da karşı dirençli. Üstelik bir sonraki boya işlemine kadar antibakteriyel özelliğini koruyor. Böylece ailesine hijyenik bir ortam sağladığından emin olmak isteyen annelerin beğenisini kazanıyor.

AkzoNobel Marshall hayatı renklendirmek için çalışıyor
Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amsterdam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel’in dünya çapında 80’den fazla ülkede, 55 bin Kendini Mükemmelliği ve Yarının Cevaplarını Bugünden Elde Etmeye adamış çalışanı bulunuyor

 

 

Yazar: Uğur Yapi

Kuruluşumuzun 24. yılını kutladığımız UĞUR Yapı Malzemeleri geçmişi 1992 yılına dayanmaktadır. Esenler’de kurulan firmamız kısa sürede dürüst, ilkeli ve dinamik hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerimizin güvenini kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir